Тут ми зібрали всі ключові матеріали з впровадження ERP.
З моменту виходу в кінці 2017 року рішення BAS ERP зміцнилося на українському ринку, як гідне і в деяких випадках безальтернативне рішення в своєму класі для автоматизації великого бізнесу. Ми вже провели цілий ряд різноманітних впроваджень BAS ERP, і хоча кожен досвід унікальний, можна виділити найбільш гострі питання, які цікавлять клієнта, а також найважливіші моменти впливають на хід впровадження. Нашим досвідом ділимося в цій статті.
Ви дізнаєтеся відповіді на питання, які потрібно знати до ухвалення рішення по впровадженню ERP і вибору підрядника:
Щоб ви не занудьгували вивчаючи цю об'ємну тему, частина матеріалів представлена в відеоформаті. Приступимо.
Якщо у вас немає часу вивчати це питання, але ви хочете отримати аналіз індивідуально по вашому бізнесу, скористайтеся послугою "Експрес-аналіз проекту" для формування плану проекту впровадження BAS ERP. За порівняно невелику плату ви отримаєте індивідуальні компетентні відповіді на важливі для проекту питання, і структуровані рекомендації для прийняття рішення. Детальніше про експрес-обстеження для впровадження ERP >>>
Зміст:
Призначення ERP-системи випливає з її визначення (Enterprise Resource Planning - Управління ресурсами підприємства) - це система заснована на методології ефективного планування і управління всіма ресурсами підприємства, для виробництва, продажу, закупівель і обліку в процесі виконання клієнтських замовлень, виробництва, дистрибуції та надання послуг.
Система збирає, структурує і забезпечує інформацію для підтримки прийняття рішень на всіх рівнях управління.
ERP-система інтегрує підрозділи і функції компанії в єдину систему, здатну обслуговувати всі специфічні потреби окремих підрозділів.
Говорячи практичною мовою, впровадження ERP-системи для компанії має бути реальною потребою, яка обумовлена етапом розвитку бізнесу.
ERP не варто впроваджувати тільки тому, що це модно або з прицілом на далеке майбутнє. І зовсім не варто розраховувати, що таке впровадження вирішить накопичені організаційні проблеми, тому що неорганізовані внутрішні процеси налаштовувати в системі не має сенсу, а неузгодженість дій ускладнить сам процес впровадження.
У багатьох випадках компаніям досить облікової системи, добре адаптованої під конкретний бізнес, інтегрованої з необхідними зовнішніми сервісами: поштою, сайтом, месенджером.
І тільки якщо компанії необхідно планування і управління на всіх рівнях, можна замислюватися про впровадження ERP-системи.
Ключовим показником назрілої потреби в ЕРП - це інформаційний голод, потреба в даних і інструментах, які не можна отримати методом пост-обліку.
Тему готовності бізнесу до впровадження системи класу ERP ми розглядали в нашому відео: Життєвий цикл компаній по Адізесу / PAEI теорія менеджменту і ІТ проекти.
Система Адізесу визначає за ознаками і поведінкою ряд стадій розвитку бізнесу, від цього залежить як зовнішня так і внутрішня поведінка компанії.
На ранніх стадіях бізнес-процеси нестабільні, вони швидко змінюються, тому чіткої організації немає, тут ERP, якщо вона дійсно потрібна, впроваджувати треба спеціальними методами.
Розквіт компанії найсприятливіший час для впровадження ERP-системи.
І на стадіях стагнації, в більшості випадків, таке впровадження буде проходити складно в основному через бюрократію.
У кожен період розвитку в менеджменті компанії поєднуються ролі: Підприємець, Адміністратор, Виробник, Интегратор. І приступаючи до впровадження, наприклад системи BAS ERP, важливо організувати команду і процес з огляду на поєднання ролей.
Питання об'ємне, почитати докладніше можна в статті Життєвий цикл компаній по Адізесу або дивіться відео на нашому каналі
Мотивами для впровадження ERP, найчастіше виступають 2 фактора:
Багато що залежить від усвідомлення топ-менеджментом необхідності подібної системи. У першому випадку результат обіцяє бути успішним. У другому, для успішного фіналу потрібно пройти шлях з вибудовування системи менеджменту і формалізації бізнес-процесів.
Процес розвитку потреби, в умовах хаосу розвивається так:
Цю ситуацію точно потрібно вирішувати, і планомірно рухатися до оптимізації, реінжинирінгу бізнес-процесів, а там і до впровадження ERP-системи.
У великому виробництві або ритейлі багато пов'язаної інформації та нестача газованої води на полиці в супермаркеті повинна бути врахована в ланцюжку поставок.
ERP актуальна в системах з великими обсягами даних і наскрізними процесами, і навіть саме по собі оперативне відображення всіх транзакцій в єдиній системі підвищує швидкість і точність прийняття рішення.
Роль підрядника у впровадженні не обмежується тільки роботою безпосередньо з програмним комплексом. Аналітики компетентні скласти для вас план реорганізації бізнес-процесів, обгрунтувати і пояснити його.
Багатьом хочеться розібратися самим, і тут є тонкий нюанс: до цього моменту вже розбиралися самі. В цей же час експерти займалися впровадженням систем, доводячи проекти до успішного фіналу, маючи в своєму розпорядженні приклади, час і ресурси. І можливі витрати на їх залучення з лишком окупляться економією вашого часу.
Випадок коли потрібна консолідація звітності
Сюди не відноситься випадок, коли об'єднано багато юр.особ, якщо вони цілком успішно самостійно справляються з обліковою діяльністю, а проблема виникає вже на етапі збору підсумкової консолідованої звітності - це випадок для BAS Управління холдингом.
На українському ринку повноцінними ERP системами можна було назвати закордонних представників, наприклад, SAP, ORACLE, Microsoft Dynamics, і донедавна окремою найбільш доступною ERP-подібною системою виступала 1С:Підприємство "Управління виробничим підприємством". Впроваджувати іноземні системи могли собі дозволити лічені компанії, причому з іноземними капіталами, які вже використовують аналогічні в батьківських компаніях.
Більшість українських підприємств вибудовували ERP на базі УВП, оскільки чеки таких рішень ті ж, тільки в гривні. Рішення можна назвати компромісним, але так набували цінний досвід впровадження.
В кінці 2017 року вийшов продукт нового покоління BAS ERP - система врахувала весь багатий досвід ERP-реалізацій, і поставила його на сучасну технологічну базу. Це дозволило створити грамотний і ємний продукт, здатний конкурувати з західними аналогами.
Щоб порівняти можливості BAS ERP з найбільш відомим західним аналогом системою SAP, ми попросили експерта розповісти про принципові для вибору відмінності двох корпоративних систем. Експерт-практик, впроваджував обидві системи і бачив кожну зсередини, тому розбере переваги і недоліки кожної дуже ємко, і не вдаючись в дрібні подробиці.
Читати докладно в нашій статті Порівняння SAP і BAS ERP >>>
Про масштабність і обсяг функціональних можливостей BAS ERP і про те які складнощі з цим пов'язані ми доповідали на конференції MBA IT-Jazz спільно з нашим клієнтом компанією Zeppelin.
У доповіді, порушено низку важливих питань щодо впровадження BAS ERP:
Кейс: компанія Zeppelin (Німеччина) впроваджує для свого представництва в Україні BAS ERP.
Читати детальніше в статті про особливості впровадження ERP в крупній компанії >>>
Докладна доповідь на тему "Впровадження ERP" дивіться в нашому відео >>>
Коротко пройдемо тут з ключових питань, які цікаві для прийняття рішення про впровадження BAS ERP
Функціональне багатство
У комплекс BAS ERP розробники вмістили величезну кількість функцій, об'єднаних в ряд модулів, зі складними схемами взаємодії між собою. Це не можна порівняти з програмами сімейства 1С:Підприємство. Там навіть на найскладніший продукт УВП досить було одного компетентного аналітика. Для BAS ERP аналітик, по хорошому, потрібен на кожен модуль. Це впливає і на підбір команди і на структуру робіт.
Структура робіт
Ще недавно середня статистика по структурі робіт за проектами впровадження показувала: 25% - моделювання, і 75% програмування. Але впроваджуючи BAS ERP потрібно витратити 60% часу на моделювання, а 40% витрачається на акуратне програмування вже продуманих рішень.
Подумайте самі: чи можете ви залучити або виділити на час впровадження 5-6 аналітиків потрібної компетенції і підтримувати їх залученість в проект, ну і плюс програмісти з досвідом роботи. Безумовно неможливого немає, але коштувати це буде чимало.
Однак передати впровадження повністю на аутсорсинг теж не ефективно. Ідеальний варіант, коли працюють 2 команди: зовнішній розробник і внутрішній "центр впроваджень".
Незважаючи на багатство функцій і безліч налаштувань, продукт BAS ERP націлений на охоплення максимальної кількості клієнтів і бізнесів, а ось адаптувати до індивідуальних особливостей галузі та конкретного бізнесу потрібно при безпосередньому впровадженні. Причому важливо не тільки допрацьовувати бажане, але і обмежити те, що використовуватися не буде.
Ще більш високий рівень трансформації бізнесу передбачає не просто впровадження BAS ERP як засобу тільки автоматизації. Це можливість провести організаційні та процесні зміни, і навіть реінжинирінг оргструктури. Для цього ми моделюємо процеси "as is", "to be" і матрицю переходу. Хоча не всі компанії це цікавить, багатьом достатньо прийняти процеси, закладені в системі BAS ERP.
Розуміючи різницю і спеціфіку галузей і масштабів, вендор випустив ще ряд продуктів. Якщо компанії не потрібна вся міць BAS ERP, можна розглянути більш компактних її побратимів. І є розширення та доповнення.
Всі відмінності продуктів BAS для зручності ми зібрали в одну таблицю.
Переглянути таблицю порівнянь BAS: ERP, КУП, УТ >>>
Для управління великими об'єднаннями компаній є BAS Управління холдингом
Ряд галузевих продуктів для транспорту, агро, харчової, медичної сфер. Лінійку BAS галузевими рішеннями вендор постійно розширює.
Окреме рішення продукт BAS Документообіг - багатофункціональна ECM система для автоматизації діловодства і документообігу.
З продуктами BAS система інтегрується бесшовно. Безшовність означає, що користувачеві більше не потрібно запускати декілька баз, програм, вікон - вся робота проводиться в єдиному з'єднаному інтерфейсі. Це скорочує час на запуск процесів і узгодження даних в двох базах, що дуже зручно. Бази систем інтегровані, і вся нормативно-довідкова інформація синхронізується.
BAS ERP - це комплексне рішення, яке охоплює основні контури управління і обліку і дає можливість організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.
Це максимально повна система розрахована на рівень потреб виробничого підприємства зі складним процесом виробництва, плануванням і бюджетуванням і навіть міжнародними стандартами обліку.
Ми не будемо тут детально розглядати систему, назвемо лише головне.
Подсистемы, которые включает продукт BAS ERP:
Наочно це можна зобразити так:
При створенні комплексу BAS ERP використовувалися сучасні методики управління. Наприклад, "барабан-буфер-мотузка" по теорії обмежень Голдратта. Відповідно до цієї теорії, усунення вузьких місць в організації може значно підвищити ефективність компанії.
Всю інформацію про функціонал BAS ERP можна розглянути на сторінці продукту >>>
До 2018 доступну для українських компаній ERP-подібну систему будували на підставі продукту 1С:Підприємство Управління виробничим підпріємством. Зараз УВП знятий з продажу.
Модель SaaS - «програмне забезпечення як послуга». Технологія розвивається і дозволяє створювати структуру окремих модулів з потрібним функціоналом, і гнучко комбінувати їх між собою. Але такі модулі автоматизують лише конкретні ділянки і пропонують хоч і ті, що настроюються але обмежені можливості модифікацій. Для індивідуальної настройки величезної кількості функцій ERP таких реалізацій мало.
ERP - грунтовна і об'ємна конструкція, яка охоплює всі процеси компанії, яка контролює обміни і узгодженість даних між підрозділами. Тому SaaS тут буде доречніше використовувати як доповнення, для вирішення вузько специфічних завдань, якщо реалізації таких не знайдеться в самій ERP.
І ще SaaS передбачає організацію БД в хмарі, до чого дуже несхвально поки відноситься корпоративний сегмент.
ERP-систему впроваджують з прицілом набагато більше 2 років - це проект довгостроковий, і тому важливо врахувати довгострокові ризики.
Система насамперед повинна бути відкритою, а значить кількість партнерів здатних її продавати і підтримувати на ринку повинна бути достатня кількість.
У системи BAS ERP партнерів в Україні достатньо.
При виборі постачальника рішення важливо звернути увагу на портфель його впроваджень саме по BAS ERP. Оскільки система нова, значно перевершує і відрізняється від попередніх поколінь софта. І якщо підрядник не працював з системою і реально не занурювався в нюанси її впровадження, за попередніми аналогіями з УВП, навіть з огляду на подібний масштаб підприємств і бізнесів, неможливо підготуватися до впровадження саме BAS ERP.
Компанії без досвіду роботи з BAS ERP можуть навіть запропонувати вигідну ціну, в рази нижче ніж у більш досвідчених підрядників. Але потрібно розуміти, що швидше за все в бюджет не заклали достатньої кількості годин. І або по ходу робіт ціна проекту виросте, і для завершення доведеться доплатити, а можливо і переплатити. І вже точно витратити час і сили на придбання спільного досвіду.
Про те, що така ситуація не рідкість, свідчать досить часті звернення в нашу компанію клієнтів, які вже починали впроваджувати BAS ERP з іншим підрядником, але успішного завершення не змогли домогтися.
І оскільки система досить нова, і вона величезна, і проекти об'ємні, то і досвід впровадження більш ніж 3 проекти на ринку України має не так багато підрядників.
Також значення мають не тільки наявність впроваджень BAS ERP але і їх характер. Оскільки систему можна запровадити по самому мінімальному варіанту - всі бізнес-процеси перебудувати "як є" в типових налаштуваннях функціоналу, це один спосіб. А якщо клієнту потрібно налаштувати і доопрацювати систему під себе, це вже інший проект. І навіть перш ніж дійти до доопрацювання, потрібен досвід аналітиків, які приведуть до потрібних рішень.
Тому важливо оцінювати досвід підрядника з точки зору різноманітності виконаних завдань.
Подивитися наші проекти по впровадженню опис та відгуки про впровадження BAS ERP
На ділі навіть уважно вивчивши портфоліо підрядника складно визначити, як в реальності буде вибудовуватися з ним взаємодія. І в умовах такої невизначеності вирішиться на більшій проект по впровадженню корпоративної системи, може бути дійсно складно.
На такий випадок у нас є вже перевірена практика: ми проводимо для клієнта передпроектне експрес-обстеження. В результаті якого, клієнт отримує аналіз і все необхідне для старту проекту впровадження, включаючи попередній розрахунок бюджету, і також отримує практику роботи з нами. При цьому клієнт не пов'язаний договором на весь проект впровадження, і при бажанні може проводити тендер. Для цього у нього буде професійно підготовлений звіт про експрес-обстеження.
Як проходить експрес-обстеження, що отримує клієнт на виході, і чому це ефективна практика читайте в нашій статті по експрес-обстеженню та дивіться відео >>>
План впровадження може відрізнятися в залежності від передбачуваної моделі впровадження, в основному їх дві:
Під систему: передбачає, що в компанії все або більшість бізнес-процесів будуть приводиться у відповідність процесам стандартно налаштованим в системі BAS ERP.
В цьому випадку попередньому моделюванню буде часу приділяється мінімум, а ось навчанню персоналу часу доведеться приділити більше.
Під процеси компанії - означає, що основну частину своїх бізнес-процесів, компанія бажає перенести в систему BAS ERP в незмінному вигляді.
Для такої моделі впровадження, етап моделювання стає дуже важливим, оскільки далі піде доопрацювання системи, і важливо грамотно скласти технічне завдання, засноване на чіткому розумінні бізнес-процесів. А ось етап навчання буде вже не таким трудомістким, оскільки для кінцевих користувачів процеси залишаться ті ж, і зовні змін буде не так багато як в першій моделі.
Часто використовується змішана модель оскільки не всі процеси варто реалізовувати в системі, це буде виявлено на етапі складання функціональних вимог.
Проведення передпроектного експрес-обстеження, укладення договору, формування проектної команди.
За результатами проведення обстеження клієнт отримує звіт, який визначає доцільність впровадження, і його межі:
На цьому етапі визначається межі проекту: ресурси, терміни, бюджет.
PERT: Project Evaluation and Review Technique — техніка оцінки та аналізу
За методологією оцінка виставляється на підставі 3-х позицій:
І для того, щоб отримати єдину, найбільш виважену ціну, яка і цікавить замовника, є методика її розрахунку.
Дізнатися детально як розраховується бюджет проекту методом триточкової оцінки можна в нашій статті і відео: Методологія оцінки проектів >>>
За результатами проведення експрес-обстеження клієнт отримує достатню кількість інформації, щоб прийняти рішення про старт проекту. На підставі отриманого звіту про обстеження клієнт також може проводити тендер для вибору підрядника.
Підсумком даного етапу стає укладення договору і формування проектної команди.
Всі подробиці проходження фази моделювання ми викладаємо у своєму соціальному курсі.
Основні важливі моменти фази моделювання проекту впровадження ERP ми обговорюємо у відео виступу на ERP-форумі >>>
Дані зібрані при експрес обстеженні в подальшому розширюються і трансформуються в документ Функціональних вимог.
Функціональні вимоги (ФВ) - це задокументовані і оброблені аналітиком вимоги до роботи системи за всіма бізнес-процесами компанії.
Документ містить опис процесів, зіставлених з поточним функціоналом системи, зі списком потрібних доробок, для повної реалізації вимог.
Складання ФВ - це частина технології стандартного і проектного впровадження.
Які переваги дає клієнтові проходження етапу опису функціональних вимог:
На практиці складання функціональних вимог допомагає керівництву знаходити слабкі місця і розставляти пріоритети, виявляє необхідність автоматизації кожної ділянки і коректність рішення. Це відкриває додаткові можливості оптимізації бізнес-процесів ще до впровадження системи.
Складання функціональних вимог:
На етапі складання функціональних вимог, які є частиною класичної методології готується наступний опис:
Рольова модель - враховує комбінації прав і ролі користувачів, на цьому етапі можливе виявлення необхідних структурних змін в самій компанії. Для BAS ERP стає окремим великим етапом пронизує всі документи проекту.
Матриця переходу - яка описує, що потрібно робити організаційно для того, щоб цей процес заробив, як задумано, оскільки тільки установки і настройки системи мало.
Аналіз та ідентифікація розбіжностей з системою, що з вимог покривається типовим функціоналом, а що ні і потребує доопрацювання. Цей список розривів стає основою для написання технічного завдання.
Більш детальна інформація по опису бізнес процесів на сторінці послуги >>>
та Опис послуги ФВ >>>
На підставі описаних процесів складається технічне завдання. Це остаточний документ, який описує шлях отримання підсумкового виду системи. Технічне завдання (ТЗ) описує всі зміни, які потрібно зробити, щоб реалізувати бізнес-процеси компанії в новій системі.
По ходу складання технічного завдання проводяться:
Технічне завдання моделює не тільки статичну структуру даних, але і інтерфейси, права доступу користувачів до даних, засоби контролю даних і алгоритми роботи системи в часі.
Це вимоги до розробки можливостей нерозв'язних типовим функціоналом, по суті технічний опис доробок. За ТЗ розробник-програміст може приступати до своєї частини робіт.
Технічне завдання дозволяє точно оцінити проект.
Коли готове ТЗ, можна провести остаточну оцінку. Тому що від завдань верхнього рівня, є розшифровка до конкретних робіт по типу "реалізувати довідник 1, документ 2, друковану форму 3", і оцінка трудомісткості і розрахунок вартості стають зрозумілими.
Є питання які задає більшість клієнтів-новачків, тобто тих, хто раніше не брав участі в масштабних проектах впровадження, наприклад такі:
Чи можемо ми самостійно написати ТЗ?
Так. Умова, це проходження фахівцем тренінгу за правилами написання технічного завдання.
Чи вигідно писати TЗ самому?
Питання вигоди спірні. Тому що фахівець замовника документ буде писати довше за часом, через відсутність достатньої кількості досвіду, командної підтримки, заміни під час відсутності, що призведе до затягування проекту. А також фахівцям підрядника все одно його доведеться перевіряти перед розробкою. Оскільки в більшості випадків внутрішні фахівці зосереджені на бізнес-процесах всередині компанії і пропускаються типові функції системи, а відповідно і можливість побудувати систему з мінімальними доробками типового функціоналу, що максимально вигідно при наступних коректних оновленнях системи.
Писати ТЗ самостійно вигідно в період супроводу для невеликих доробок.
За підсумком етапу має бути розроблено та затверджено технічне завдання на створення готового виду системи на базі BAS ERP.
На цьому етапі проводиться розробка функціоналу, якого не вистачає та адаптація існуючого згідно з підготовленим ФВ і ТЗ. За підсумком проводиться попереднє випробування системи.
Якщо фаза моделювання пройшла успішно і спільна робота з замовником по складанню вимог була плідною, то етап розробки як правило проходить успішно і займає не більше 40% загального часу проекту.
На цьому етапі проводиться:
За підсумком етапу система передається на супровід.
Тривалість і складність цього етапу залежить від того, яку модель впровадження вибрав клієнт: підлаштовуватися під вимоги системи або адаптувати систему під свої бізнес-процеси.
Якщо система адаптувалася під вимоги компанії, то період навчання і введення буде коротшим і легким, оскільки безпосередньо персоналу не доведеться перебудовувати правила своєї роботи.
Для варіанту же адаптації під можливості системи на цьому етапі потрібно буде докласти максимум зусиль і витратити багато часу, щоб навчити співробітників коректній роботі в системі, а також перевести компанію на нові процеси. Тому тривалість етапу збільшиться.
За підсумком оформляються акти приймання-здачі робіт, паспорт системи і акт про приймання BAS ERP в промислову експлуатацію.
Надалі полягає окремий договір на супровід, в рамках якого надається консультаційна та технічна підтримка.
Як показує практика, перший рік підтримки дуже важливий. Після впровадження системи з'явиться ще багато питань як реалізувати ті чи інші дії, завдання і знадобиться підтримка досвідчених аналітиків здатних знайти підходящі комбінації рішень і звести до мінімуму можливі нові доробки.
Бажання допрацьовувати систему буде завжди, це поширена ситуація. Спочатку реалізовується все найнеобхідніше і першочергове, але після освоєння виникає бажання створювати все нові і нові зручності. І тут роль консультацій аналітика дуже важлива оскільки саме він може порадити, яким чином реалізувати нові вимоги не вдаючись до додаткового заробітку. Оскільки пам'ятаємо, що будь-яка додаткова доробка ускладнює подальше оновлення стандартної конфігурації.
Результати заключного етапу по продукту Послуга ERP-впровадження:
- Укладено договір супроводу.
- Виконано запити на підтримку користувачів.
- Система доопрацьована за запитами на зміни.
Компанія є постачальником ІТ-послуг для автоматизації бізнесу:
Працюємо з 2008 року. На сьогодні накопичили великий досвід впроваджень, адаптацій і розробок.
Ми впроваджуємо системи всіх рівнів складності, і навіть розробляємо системи індивідуально з нуля. І одним з пріоритетних і найбільш відповідальних напрямків є саме впровадження ERP. Оскільки ця сфера вимагає певних компетенцій і специфічних методик роботи, ми зібрали команду, кваліфіковану проводити впровадження ERP. Постійно розширюємо і збагачуємо свій досвід в цьому напрямку.
Ми провели впровадження систем ERP для таких організацій як: УКРАВІТ АГРО, Крафт Декенсістем Україна, Zeppelin (ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА), А-Клас - ERP, ISG (Імпорт Сервіс Груп), СВИСПАН ЛІМІТЕД, Таврія Агроінвест, Solid.
Характер рішень різноманітний від повної імплементації стандартів системи в процеси компанії, до створення індивідуальної системи на базі ЕРП для міжнародного процесингового центру.
Один з об'ємних проектів: впровадження ERP системи для виробничо-торговельної групи Zeppelin.
Ми завжди підбираємо оптимальне рішення для кожної ситуації, тому ми не пов'язуємо себе перевагою певних технологій, програм або конфігурацій. Критерій вибору - це актуальність, відповідність вимогам і своєчасність рішення, яке і зараз, і в перспективі максимально підійде під потреби клієнта.
Для цього ми підтримуємо партнерські договори з компаніями-представниками всіх технологічних платформ актуальних .
Для клієнта ми розробили систему особистого кабінету, куди в режимі реального часу, надходить важлива інформація по проекту, звіти про виконану роботу, час, і завдання.
Також ми надаємо клієнту доступ до системи планування і управління проектами. Це дозволяє моніторити хід виконання роботи, витрати часу, послідовності. Такий підхід дозволяє оперативно інформувати клієнта про роботи, і надає можливість клієнту управляти процесами проекту.
Ми учасники центру гарантування успішності проектів - це об'єднання партнерів на ринку автоматизації. Учасники в рамках центру обмінюються досвідом і фахівцями з потрібними компетенціями. Це допомагає вирішувати специфічні завдання. З цього ми гарантуємо своїм клієнтам оптимальне рішення для проекту.
Для підтримки своїх клієнтів ми створюємо цілу бібліотеку корисних статей і матеріалів по використанню системи BAS ERP, і наші фахівці знайдуть відповіді на будь-які питання в системі, особливо ті інформації по яким не вистачає в довідковій літературі.
Найбільш популярні теми по BAS ERP
Відео про ключові моменти впровадження систем автоматизації на каналі TQM systems: кейси, методики роботи, параметри вибору, нові розробки і можливості.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service